pożyczki online

Pożyczki online – nowa moda wśród chwilówek

Wraz ze wzrostem ilości gospodarstw z dostępem do internetu, znacznie zwiększył się zakres usług finansowych dostępnych online. Pożyczki online – kiedyś, niesamowita nowość reklamowana w telewizji jako ogromna rewolucja. Dziś jedna z najbardziej promowanych i jednocześnie najbezpieczniejszych form brania chwilówek.

Dlaczego warto rozważyć pożyczkę online?

Kiedy przeglądamy ofertę pożyczkodawcy przez internet, możemy spokojnie przeanalizować treść umowy. Zawarte w niej trudne, prawnicze sformułowania można bez problemu sprawdzić przez internet czy nawet z kimś skonsultować. Dla wielu osób ogromną korzyścią jest brak presji czasu. Pożyczki online są dostępne całodobowo, porównując oferty nie musimy się martwić tym, że przez nas ktoś czeka. Dodatkowo, dzięki możliwości sprawdzenia w internecie opinii o danej firmie, unikniemy oszustów. Taka forma brania pożyczki nie tylko nie wymaga od nas wychodzenia z domu, ale pozwala na rozsądne i przemyślane decyzje. Daje możliwość spokojnego przeliczenia naszych potrzeb i realnych kosztów pożyczki. Niezależnie od pory dnia pieniądze szybko znajdą się na naszym koncie,

Możliwe kwoty i terminy

Zależnie od firmy na jaką się zdecydujemy, maksymalna kwota pierwszej pożyczki w danym miejscu waha się między 2000 a 8000 zł. Można również znaleźć firmy, który oferują pierwszą pożyczkę na nawet 25000 zł, jednak najczęściej wiąże się to z dość niekorzystnymi warunkami. Terminy na jakie można wziąć pożyczkę, zazwyczaj wahają się od 1 dnia, to nawet 60 dni. Im dłuższy okres spłaty pożyczki, tym większe oprocentowanie. Prawie każda firma pożyczkowa ma na swojej stronie kalkulator, który umożliwi nam łatwe i przejrzyste policzenie kosztów takiej chwilówki.

Metody weryfikacji

Najczęstszą metodą weryfikacji klienta, jest przelew bankowy na kwotę 1 gr lub 1 zł. Taka forma sprawdzenia tożsamości pożyczkobiorcy jest najszybsza, jednocześnie nie wymaga ona wychodzenia z domu. Całą operację weryfikacyjną robi automat, dzięki czemu nawet w środku nocy trwa to krótką chwilę. Bardzo często firmy oferujące pożyczki online mają kilka kont, w najpopularniejszych bankach w Polsce, dzięki temu od momentu wysłania przelewu weryfikacyjnego do otrzymania środków, mija tylko parę minut.

Jeżeli nie mamy żadnych środków na koncie, możemy skorzystać ze sprawdzenia tożsamości przez aplikację weryfikacyjną. Jest to również szybkie i bezpieczne, jednak dla osób które nie są zbyt obyte z korzystaniem z internetu, cały proces może wydawać się nieklarowny i dość skomplikowany. Jest to jednak najszybsza opcja w sytuacji, gdy nie mamy możliwości wykonania przelewu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *