mikrokasa opinie

Pożyczki na dogodnych warunkach – Mikrokasa opinie

Wśród społeczeństwa systematycznie wzrasta tendencja do zaciągania pożyczek. W ten sposób pozyskiwane są kwoty o różnej wielkości, które służą realizacji rozmaitych celów i planów. Nierzadko są to środki potrzebne okazjonalnie, na przykład aby opłacić wakacyjny wyjazd lub ważną uroczystość rodzinną. Często pełnią także rolę niezbędnego zastrzyku gotówki, który jest pomocą dla domowego budżetu w przypadku nagłych i dotkliwych problemów finansowych. Znaczna część osób zwraca się z wnioskiem o pożyczkę do firm pożyczkowych, takich jak Mikrokasa. Czy to dobry pomysł? I co mówią na temat przedsiębiorstwa Mikrokasa opinie konsumentów? Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Jasne i zrozumiałe zasady

Firmy pożyczkowe powstały jako rynkowa odpowiedź na potrzeby konsumentów, dla których oferta banków nie była odpowiednio atrakcyjna lub dostępna. W ich przypadku staranie się o pożyczkę jest związane z wieloma obostrzeniami, restrykcyjnymi kryteriami, długim czasem oczekiwania oraz dużą ilością formalności. Przedsiębiorstwa pozabankowe cechuje znacznie większa wyrozumiałość i wysokie prawdopodobieństwo nawiązania współpracy z konsumentami, którzy dla banków nie są odpowiednio wiarygodni.

Co mówią na temat firmy Mikrokasa opinie klientów?

Mikrokasa rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku, od tego czasu skutecznie budując swoją pozycję w branży. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek, a każdy, kto chce skorzystać z jej usług, musi spełnić następujące warunki:

  • wiek od 18 do 75 lat
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego
  • posiadanie obywatelstwa polskiego i stałego meldunku na terenie kraju
  • udokumentowanie stałego źródła dochodu

Każdy konsument jest weryfikowany w rejestrach dłużników, takich jak Biuro Informacji Kredytowej, Krajowe Biuro Informacji Kredytowej oraz BIG InfoMonitor. W tym momencie warto podkreślić, że nawet wpis do tego typu baz nie stanowi jednoznacznej przesłanki do tego, że decyzja o przyznaniu pożyczki będzie odmowna. W przypadku firmy Mikrokasa opinie klientów jednoznacznie potwierdzają, że do każdego konsumenta przedsiębiorstwo podchodzi w sposób indywidualny. W różnorodnej ofercie znajduje się między innymi pożyczka na miesiąc, tak zwana chwilówka, w ramach której można otrzymać od 200 do 3 000 złotych. Termin spłaty wynosi 30 dni i jest to jedno z popularniejszych rozwiązań. Osoby zainteresowane większymi sumami mogą skorzystać z pożyczki ratalnej o maksymalnej wartości 20 000 złotych. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy, a najdłuższy możliwy wynosi aż 30 miesięcy. Z kolei pożyczka konsolidacyjna umożliwia otrzymanie nawet 50 000 złotych, które możemy spłacać przez pięć lat. Proces ubiegania się o gotówkę jest standardowy i przebiega bez większych problemów. Konsument określa parametry pożyczki na stronie internetowej przedsiębiorstwa, składa wniosek i wypełnia formularz zawierający podstawowe dane osobiste. Po weryfikacji pozostaje już tylko czekać na decyzję i pieniądze, jeśli będzie ona pozytywna.

Jeśli chodzi o firmę Mikrokasa opinie są zdecydowanie dobre. Klienci szczególnie cenią sobie możliwość pożyczania wysokich sum, długie i dogodne terminy spłaty oraz jasne i zrozumiałe zasady. Dowodem na to jest przyznanie przedsiębiorstwu godła Firmy Przyjaznej Finansowo, co nastąpiło dzięki pozytywnej ocenie jego wiarygodności przez klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *