mikrokasa opinie

Pożyczki na dogodnych warunkach – Mikrokasa opinie

Wśród społeczeństwa systematycznie wzrasta tendencja do zaciągania pożyczek. W ten sposób pozyskiwane są kwoty o różnej wielkości, które służą realizacji rozmaitych celów i planów. Nierzadko są to środki potrzebne okazjonalnie, na przykład aby opłacić wakacyjny wyjazd lub ważną uroczystość rodzinną. Często pełnią także rolę niezbędnego zastrzyku gotówki, który jest pomocą dla domowego budżetu w przypadku nagłych i dotkliwych problemów finansowych. Znaczna część osób zwraca się z wnioskiem o pożyczkę do firm pożyczkowych, takich jak Mikrokasa. Czy to dobry pomysł? I co mówią na temat przedsiębiorstwa Mikrokasa opinie konsumentów? Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Jasne i zrozumiałe zasady

Firmy pożyczkowe powstały jako rynkowa odpowiedź na potrzeby konsumentów, dla których oferta banków nie była odpowiednio atrakcyjna lub dostępna. W ich przypadku staranie się o pożyczkę jest związane z wieloma obostrzeniami, restrykcyjnymi kryteriami, długim czasem oczekiwania oraz dużą ilością formalności. Przedsiębiorstwa pozabankowe cechuje znacznie większa wyrozumiałość i wysokie prawdopodobieństwo nawiązania współpracy z konsumentami, którzy dla banków nie są odpowiednio wiarygodni.

Co mówią na temat firmy Mikrokasa opinie klientów?

Mikrokasa rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku, od tego czasu skutecznie budując swoją pozycję w branży. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek, a każdy, kto chce skorzystać z jej usług, musi spełnić następujące warunki:

  • wiek od 18 do 75 lat
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego
  • posiadanie obywatelstwa polskiego i stałego meldunku na terenie kraju
  • udokumentowanie stałego źródła dochodu

Każdy konsument jest weryfikowany w rejestrach dłużników, takich jak Biuro Informacji Kredytowej, Krajowe Biuro Informacji Kredytowej oraz BIG InfoMonitor. W tym momencie warto podkreślić, że nawet wpis do tego typu baz nie stanowi jednoznacznej przesłanki do tego, że decyzja o przyznaniu pożyczki będzie odmowna. W przypadku firmy Mikrokasa opinie klientów jednoznacznie potwierdzają, że do każdego konsumenta przedsiębiorstwo podchodzi w sposób indywidualny. W różnorodnej ofercie znajduje się między innymi pożyczka na miesiąc, tak zwana chwilówka, w ramach której można otrzymać od 200 do 3 000 złotych. Termin spłaty wynosi 30 dni i jest to jedno z popularniejszych rozwiązań. Osoby zainteresowane większymi sumami mogą skorzystać z pożyczki ratalnej o maksymalnej wartości 20 000 złotych. Minimalny okres spłaty to 12 miesięcy, a najdłuższy możliwy wynosi aż 30 miesięcy. Z kolei pożyczka konsolidacyjna umożliwia otrzymanie nawet 50 000 złotych, które możemy spłacać przez pięć lat. Proces ubiegania się o gotówkę jest standardowy i przebiega bez większych problemów. Konsument określa parametry pożyczki na stronie internetowej przedsiębiorstwa, składa wniosek i wypełnia formularz zawierający podstawowe dane osobiste. Po weryfikacji pozostaje już tylko czekać na decyzję i pieniądze, jeśli będzie ona pozytywna.

Jeśli chodzi o firmę Mikrokasa opinie są zdecydowanie dobre. Klienci szczególnie cenią sobie możliwość pożyczania wysokich sum, długie i dogodne terminy spłaty oraz jasne i zrozumiałe zasady. Dowodem na to jest przyznanie przedsiębiorstwu godła Firmy Przyjaznej Finansowo, co nastąpiło dzięki pozytywnej ocenie jego wiarygodności przez klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *