opinie o miloan

Miloan opinie, wymagania i zalety

Miloan to jeden z najpopularniejszych usługodawców udzielających pożyczek pozabankowych na terenie Polski. Firma działa od roku  Udzialene są pożyczki w kwocie od 300 do 5000 zł na okres maksymalny 30 dni. Pierwszą pożyczkę można odebrać za darmo, za kolejne trzeba będzie zapłacić. Miloan opinie ma z reguły pozytywne, jednak w pewnych kwestiach zdarzają się mniej eleganckie komentarze.

Miloan opinie

Młodsi klienci częstokroć narzekają na dość rygorystyczne wymogi uprawniające do uzyskania pożyczki. Aby skorzystać z usług Miloan, trzeba ukończyć 22 rok życia, nie mieć pożyczek w innych bankach ani nie posiadać wpisu w żadnej z obsługiwanych baz: ERIF, BIG, KRD i BIK. Prowizje przy kolejnych pożyczkach, jak na chwilówkę są przeciętne – wahają się w granicach 20 – 25%.

Miloan posiada atrakcyjną ofertę dla osób, które nie brały jeszcze pożyczki pozabankowej. Zadowoleni są najbardziej klienci biorący pierwszą pożyczkę w kwocie do 2500 zł – ta udzielana jest w 100% bezprowizyjnie.  Przy opóźnieniach we wpłatach, mowa jest o mailowych i telefonicznych ponagleniach dłużników. Długi po dłuższym czasie z wysokim oprocentowaniem sprzedawane są firmom windykacyjnym.

Wymagania do spełnienia przez pożyczkobiorcę

Jedynym typem dostępnego w serwisie kredytu jest pożyczka krótkoterminowa. Aby móc z niej skorzystać trzeba spełnić następujące warunki:

  • posiadać polski numer telefonu, polskie obywatelstwo, dowód osobisty i być zameldowanym w Polsce,
  • posiadać własny rachunek bankowy założony w polskim banku,
  • zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu na kwotę 0,01 zł,
  • nie posiadać wpisu w żadnym z wymienionych wyżej rejestrów.

W przypadku problemów ze spłatą, mamy możliwość wykorzystania odpłatnej opcji refinansowania na 7, 14 lub 30 dni. Składane wnioski obsługiwane są 24 godziny na dobę. Obsługa techniczna podejmuje szybką decyzję, a same pieniądze na naszym koncie mogą znaleźć się nawet w ciągu 15 minut. Miloan opinie ma w większości korzystne i o ile nie będziemy zalegać ze spłatą, będzie usługodawcą bezproblemowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *